Organizačné

 

OBTIAŽNOSŤ: Hra sa odohráva v kopcovitom teréne, nepretržite približne 10 hodín.

ROLE-PLAY: Svoju výstroj treba prispôsobiť strmému terénu a rátať s prípadným dažďom. A tu platí: "Kto sa bojí, nemôže ísť do lesa". Hranie svojej postavy je na uvážení každého. 
Akcia je inšpirovaná Pánom Prsteňov. Je situovaná v Stredozemi, pokiaľ máte problémy s dopravou, kontaktujte Gandalfa (toho času Bieleho).

 

QUESTY: Ako správni zálesáci sa môžeme tešiť na "moment prekvapenia", nečakaný prepad spoza stromov, či napínavé zakrádanie a splývanie s prírodou, čo je skôr unikátnym prvkom bitiek, či larpov. A to je predsa to, v čom sú hraničiari výborní! Okrem tohto sa na vás znova teší CP tím, ktorý vás vtiahne do deja príbehu.

 

VODA: Vodu sa budeme snažiť zaobstarať, ale vezmite si pre istotu vlastnú. A rovno upozorňujeme, že hraničiar pod vplyvom alkoholu bude vylúčený z akcie a ponechaný trolom. Zatúlať sa vo Veterných vrchoch je príliš nebezpečné a je nutné, aby všetky naše zmysly boli plne funkčné.

 

POČASIE: Veríme v pekné počasie ale chladnú noc, príroda nám môže nadeliť všeličo. Preto si na akciu zoberte dostatočne teplé oblečenie, ak ostanete spať do nedele, na prenocovanie sú povolené moderné stany a spacáky. V prípade mimoriadne zlých predpovedí poveternostných podmienok (silné búrky, lejaky) môže byť akcia odvolaná, keďže nechceme ohrozovať zdravie nás a všetkých účastníkov. O prípadných zmenách sa vás pravdaže budeme snažiť včas informovať.
 

VEK: akcia je určená pre účastníkov starších ako 18 rokov (výnimky udeľujeme)

CENA: 10 €, viac o registračných poplatkoch na stránke Registrácia