Organizačné

 

OBTIAŽNOSŤ: na rovinu je nutné povedať že pochod je fyzicky náročný. Samotná dvojdňová trasa má síce menej než 12 km, koná sa ale v horách a častými bojmi v tomto teréne celkové kilometre významne narastú. Preto treba sebakriticky zhodnotiť svoje schopnosti, aby sme všetci stíhali a mali z akcie radosť. Skrátka, musíte dať prvý deň, inak pre vás príde horská služba.

ROLE-PLAY: Svoju výstroj treba prispôsobiť strmému terénu a rátať s prípadným dažďom. A tu platí: "Kto sa bojí, nemôže ísť do lesa". Pochod bude náročný a vyžaduje disciplínu. Lenivosť sa netoleruje a TRESTÁ SA veliteľmi. Hranie svojej postavy je na uvážení každého. Avšak, čo veliteľ povie, to platí! Budete mať možnosť vytvoriť si vlastný charakter postavy, podľa inštrukcií organizátora. Tie dostanete mailom.
Akcia je inšpirovaná Pánom Prsteňov. Je situovaná s Stredozemi, pokiaľ máte problémy s dopravou, kontaktujte Gandalfa (toho času Šedého).

 

QUESTY: Máme viacero variánt hry, nechajte sa prekvapiť. Základ ale stále spočíva v larp turistike, obohatenej častým bojom a role-playom. Budú 2 skupiny s vlastnými veliteľmi, radovými vojakmi, stopármi, felčiarmi a ďalšími členmi, ktoré sa budú pohybovať po určitých trasách a navzájom sa prepadávať. Na konci dňa počítajte s nocovaním v prírode. Ako správni zálesáci sa môžeme tešiť na "moment prekvapenia", nečakaný prepad spoza stromov, či napínavé zakrádanie a splývanie s prírodou, čo je skôr unikátnym prvkom bitiev, či larpov. A to je predsa to, v čom sú hraničiari výborní! Okrem tohto sa na vás znova teší CP tím, ktorý vás vtiahne do deja príbehu.

 

VODA: Lesné studničky po ceste budú, avšak "sporadicky". Vodu, v obmedzenom množstve, sa budeme snažiť pripraviť vopred na kľúčových miestach. Spotrebu vody si preto každý musím ustrážiť. A rovno upozorňujeme, že hraničiar pod vplyvom alkoholu bude vylúčený z akcie a ponechaný trolom. Zatúlať sa v Mirkwoode je príliš nebezpečné a je nutné, aby všetky naše zmysly boli plne funkčné.

 

POČASIE: Veríme v pekné počasie a príjemné noci, no príroda nám môže nadeliť všeličo. V prípade mimoriadne zlých predpovedí poveternostných podmienok (silné búrky, lejaky) tiež môže byť akcia odvolaná, keďže nechceme ohrozovať zdravie nás a všetkých účastníkov. O prípadných zmenách sa vás pravdaže budeme snažiť včas informovať.
 

VEK: akcia je určená pre účastníkov starších ako 18 rokov (výnimky udeľujeme)

CENA: 4 € viac o registračných poplatkoch na stránke Registrácia