Organizačné

 

OBTIAŽNOSŤ: Tentokrát sa nebude pochodovať, LARP bude prebiehať na jednej lokácii. Jednotky budú plniť questy a navzájom proti sebe bojovať. Bojové územie bude v horách, preto si so sebou zoberte dobrú obuv. Počas hry budú osobné veci, ktoré nepotrebujete na hru odložené v autách pod lokačkou.

ROLE-PLAY: Svoju výstroj treba prispôsobiť strmému terénu a rátať s prípadným dažďom. A tu platí: "Kto sa bojí, nemôže ísť do lesa". Hranie svojej postavy je na uvážení každého. 
Akcia je inšpirovaná Pánom Prsteňov. Je situovaná v Stredozemi, pokiaľ máte problémy s dopravou, kontaktujte Gandalfa (toho času Šedého).

 

QUESTY: Jednotky bojujú o artefakty a plnia misie, ktoré im pomôžu poraziť nepriateľov a zachrániť svoju krajinu. Na konci dňa počítajte s nocovaním v prírode. Ako správni zálesáci sa môžeme tešiť na "moment prekvapenia", nečakaný prepad spoza stromov, či napínavé zakrádanie a splývanie s prírodou, čo je skôr unikátnym prvkom bitiek, či larpov. A to je predsa to, v čom sú hraničiari výborní! Okrem tohto sa na vás znova teší CP tím, ktorý vás vtiahne do deja príbehu.

 

VODA: Vodu, v obmedzenom množstve, sa budeme snažiť pripraviť vopred na kľúčových miestach. Spotrebu vody si preto každý musí ustrážiť. A rovno upozorňujeme, že hraničiar pod vplyvom alkoholu bude vylúčený z akcie a ponechaný trolom. Zatúlať sa vo Veterných vrchoch je príliš nebezpečné a je nutné, aby všetky naše zmysly boli plne funkčné.

 

POČASIE: Veríme v pekné počasie ale chladnú noc, Príroda nám môže nadeliť všeličo. Preto si na akciu zoberte dostatočne teplé oblečenie, na prenocovanie sú povolené moderné stany a spacáky. V prípade mimoriadne zlých predpovedí poveternostných podmienok (silné búrky, lejaky) tiež môže byť akcia odvolaná, keďže nechceme ohrozovať zdravie nás a všetkých účastníkov. O prípadných zmenách sa vás pravdaže budeme snažiť včas informovať.
 

VEK: akcia je určená pre účastníkov starších ako 18 rokov (výnimky udeľujeme)

CENA: 5 €, viac o registračných poplatkoch na stránke Registrácia